Sprzęt do usuwania owłosienia – najciekawsze urządzenia

Zgodzicie się ze mną, że latem szczególnie dbamy o gładkie nogi, bo to właśnie wtedy najczęściej nosimy sukienki lub krótkie spodenki oraz pokazujemy się w stroju kąpielowym. Dlatego  bardzo często decydujemy się na zabiegi depilacji. Dla niektórych Pań to temat tabu, krępujący czy wręcz powiedzą, żeby o tym nie pisać, ale uważam, że od tego jest właśnie internet i blogi takie, jak mój, aby dowiedzieć się przydatnych informacji na ten temat. Sprawdź jakie sprzęty do usuwania owłosienia można znaleźć w gabinetach.

Każdy salon medycyny estetycznej oraz gabinet kosmetyczny powinien być wyposażony w nowoczesne urządzenia do usuwania owłosienia. Depilacja jest jednym z najpopularniejszych zabiegów, które w sezonie letnim przyciągają rzesze klientów i jeśli uda się zaproponować usługi na zadowalającym poziomie, można liczyć na to, że ludzie będą powracać i polecać takie miejsce. Dlatego właśnie właściciele gabinetów powinni poświęcić czas na wybór odpowiedniego sprzętu do usuwania owłosienia, dzięki któremu wzrośnie standard salonu oraz zadowolenie odwiedzających. Poniżej kilka ciekawych propozycji maszyn, które mają szansę wzbudzić zainteresowanie.

sprzet-do-usuwania-owlosieniaSprzęt do usuwania owłosienia – urządzenia znane i lubiane

Na rynku wciąż można znaleźć urządzenia do usuwania owłosienia, które wykorzystują dość wiekową już metodę depilacji światłem intensywnie pulsującym oraz wzmacniającą efekt falą radiową. Ich skuteczność nie jest tak wysoka, jak w przypadku najnowszych sprzętów laserowych, jednak wielu klientów dobrze zna już głowicę typu IPL i darzy tę metodę dużym zaufaniem. Nie warto lekceważyć potrzeb osób, które od wielu lat korzystają z depilacji maszyną IPL z falami radiowymi, zatem jeśli dany gabinet ma klientów, którzy tego oczekują, warto aby takie urządzenie było w ofercie i zostało zakupione. Do popularnych urządzeń, które również mogą zainteresować wiele kobiet, należą lasery diodowe, więc zakup jednego z nich nie będzie raczej złą decyzją, chociaż należy brać pod uwagę również dużą bolesność zabiegów.


gladkie-nogi_metody-depilacji


Sprzęt do usuwania owłosienia – najnowsze urządzenia

Dla salonów kosmetycznych w większych miastach, dobrym pomysłem jest inwestowanie w nowe technologie, gdyż to właśnie wykorzystanie nowoczesnych sprzętów może wyróżnić się spośród konkurencji. Warte uwagi są szczególnie innowacyjne lasery 3D, które charakteryzuje wysoka skuteczność depilacji, a jednocześnie są także odpowiednie dla osób, które mają niski próg bólu. Nie należy się martwić, że nowoczesny sprzęt do usuwania owłosienia pracownikom salonów sprawi trudności w obsłudze. Jeśli dokona się zakupu u rzetelnego dystrybutora, otrzymuje się szczegółowe instrukcje, dotyczące użytkowania. Tutaj na przykład znajdziemy sprzęt do usuwania owłosienia, a przy zakupie urządzenia, można liczyć na szkolenie z kosmetologiem. 


sprzet-do-usuwana-owlosienia


Sprzęt do usuwania owłosienia kontra klasyczne metody

Biorąc pod uwagę, że obecnie wiele gabinetów urody korzysta ze specjalistycznych sprzętów do usuwania owłosienia, mogłoby się wydawać, że klasyczne metody odchodzą powoli w zapomnienie. Jednak depilacja woskiem ma wciąż wielu zwolenników i warto, by wciąż salony miały je w ofercie. Dzięki temu klienci mogą się też przekonać do innych usług. Dobrym pomysłem jest na przykład wręczyć po zabiegu bon zniżkowy na depilację laserową, aby do tego zachęcić. 

depilacja-woskiem_klasyczne-metody

A Wy jaką metodę preferujecie? Ja chyba wciąż jestem tradycjonalistką ze względu na to, że mam jasne włosy na nogach i nie każdy sprzęt laserowy sobie z tym radzi. Jednak specjaliści w gabinetach zawsze dobrze doradzą, więc warto im zaufać.

10 komentarzy:

 1. Ja preferuję zwykłą maszynkę jednorazową haha :D jakoś nie przepadam za zmianami a od tego zaczęłam i jakoś leci

  rilseeee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Cały czas depiluję nogi, nawet zimą :D Mam do tego depilator elektryczny, ale wosk też nie jest mi obcy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja używam maszynki albo depilatora laserowego. Zależy jak mi się chce :D Wosku chyba nie wypróbuję

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja używam maszynki albo lasera.

  OdpowiedzUsuń
 5. Latem preferuję depilator, ale zimą przerzucam się na maszynki jednorazowe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy10/12/2021

  Bardzo ciekawe metody.

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę żeby zainwestować w depilator laserowy

  OdpowiedzUsuń
 8. Jednak laserowa depilacja nie ma sobie równych.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzięki za podpowiedzi. Muszę spróbować

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli spodobał ci się mój blog zapraszam do obserwowania ;)

Copyright © 2016 Kasia Krupińska , Blogger