Biustonosz minimizer. Czym jest i dla kogo będzie odpowiedni?

Dziś dość nietypowy temat na moim blogu, ale z pewnością bardzo przydatny i kobiecy. Sama nie raz borykam się z doborem odpowiedniego biustonosza, aby był przede wszystkim wygodny i odpowiednio dopasowany. Drogie Panie, pamiętajmy, że tutaj nasz komfort jest najważniejszy, bo jednak trzeba w nim wytrzymać cały dzień! Dodatkowo także nasz kręgosłup nam za to podziękuje, gdyż dzięki odpowiedniemu biustonoszowi zostanie odciążony. Zdradzę Wam, że nie mam zbyt dużego biustu, ale ostatnimi czasy sporo mi się przybrało na wadze, a co za tym idzie, również ta partia ciała sie powiększyła. Nie zawsze mi to pasuje i często szukam rozwiązań, aby optycznie zmniejszyć ten biust. A już na pewno takiego rozwiązania szukają Panie z dużą miseczką. Nie wiem czy słyszałyście, ale idealny tutaj będzie biustonosz minimizer, który potrafi nam zmniejszyć biust o 1-2 rozmiary. Śmieję się teraz, że jako nastolatka szukałam sposobów, jak go powiększyć, a z biegiem lat chcę czegoś zupełnie odwrotnego.

przeglad-biustonoszy-Tchibo


Czym jest biustonosz minimizer i dla kogo?


Z angielskiego ,,Minimize" oznacza ,,zmniejszać, minimalizować", czyli odnosząc to do nazwy biustonosza, ma on za zadanie go po prostu optycznie zmniejszyć.  Głównie jest odpowiedni dla kobiet, którym nie podoba się zbyt bujny biust i nie chcą go mocno eksponować. Minimizer może się przydać przy uprawianiu sportu czy podczas spotkań, na których nie wypada eksponować tej partii ciała. Taki biustonosz nie odznacza się też pod koszulką. Jeśli z powodu dużego biustu przeszkadzają nam zbyt cienkie ramiączka wpijające się w skórę, również taki typ biustonosza może tutaj pomóc. Także aspekty zdrowotne są tutaj istotne, bo z powodu ciężkich piersi, możemy odczuwać bóle kręgosłupa. Minimizer będzie je podtrzymywał i przyniesie ulgę.

Warto znać swój rozmiar, aby dokonywać trafionych zakupów. Zalecam od czasu do czasu skorzystać z porad braffiterki, aby pomogła nam i uświadomiła, jaki biustonosz potrzebujemy. Mając tę wiedzę można wtedy kupować przez internet. Duży wybór damskiej bielizny znajdziecie na przykład na stronie https://www.tchibo.pl/bielizna-dzienna-c400068790.html

jak-zmniejszyc-optycznie-biust


Jak działa minimizer?


Biustonosz minimizer ma za zadanie odpowiednio ułożyć biust, tak aby go delikatnie skompresować i ładnie unieść. Dzięki właściwej konstrukcji, miękkiemu i elastycznemu materiałowi, odczuwamy komfort w jego noszeniu, a grubsze ramiączka nie podrażniają i nie obcierają nam skóry. Sylwetka wydaje się też smuklejsza i lżejsza, ponieważ stanik optycznie zmniejsza biust oraz odwód pod biustem nawet o 1-2 rozmiary, dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej na klatce piersiowej. Podsumowując, biustonosz minimizer ma wiele zalet, więc jeśli któryś z wymienionych wyżej powodów Ciebie dotyczy, to warto się na niego skusić.

gdzie-kupic-fajny-biustonosz


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli spodobał ci się mój blog zapraszam do obserwowania ;)

Copyright © 2016 Kasia Krupińska , Blogger