atrakcje w parku dla niemowlaka

Wydawać nam się może, że parki to takie nudne miejsce i w sumie nic tam nie ma oprócz alejek, drzew i ławek oraz czasami placu zabaw. Jednak dla takiego 4-miesięcznego niemowlaka spacery w parku to dopiero atrakcja. Mieszkam dość blisko poznańskiej Areny, zatem bardzo często wybieram się tam na krótki spacer. Ostatnio chciałam troszkę dłużej skorzystać z mini wypadu, więc rozłożyłam matę na trawie w cieniu i mogłam cieszyć się rodzinnymi chwilami. 

Dla bobasa wszystko było fascynujące. Gdy trzymałam go na rękach z zaciekawieniem oglądał przestrzeń i krajobrazy, a gdy leżał na plecach widział trochę nieba i gałęzie drzew. Gdy wiatr wiał nie mógł się napatrzeć na szumiące liście. Nawet źdźbło trawy łapał do rąk. To niezapomniane chwile. I nawet pies skorzystał i się wylatał. Warto w tym pędzącym życiu, zatrzymać się na chwilę i skorzystać z rodzinnych spacerów, cieszyć się drobnostkami jak dziecko ;)


10 komentarzy:

 1. śliczne maleństwo :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. to jest naprawdę niesamowite , że dzieci cieszą się z takich drobnostek. Powinniśmy brać z nich przykład :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochany maluszek :) Nie ma jak spacerki i to do fajnego parku. Ja niestety nie mam żadnego w pobliżu ale za to mam blisko dziką naturę. Każdemu należy się chwila wytchnienia na łonie natury

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy8/27/2015

  Ja mieszkam bliżej parku Sołackiego, więc przy Arenie jestem rzadko;) Śliczny maluszek :)

  Zapraszam do mnie: http://monyikafashion.blogspot.com >klik<

  OdpowiedzUsuń
 5. Słodki jest twój synek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaki cudny maluszek:))),a wózek masz prześliczny!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Niesamowite jest to na co takie maluchy zwracają uwagę :-) Czasem nie mogę się nadziwić co mojemu synkowi "wpadnie w oko" :-)

  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli spodobał ci się mój blog zapraszam do obserwowania ;)

Copyright © 2016 Kasia Koniakowska Blog , Blogger