Factory Fashion Capsule - garderoba kapsułkowa

Dziś ma dla Was zdjęcie z ciekawego wydarzenia modowego, które odbyło się kilka dni temu. Jest to Factory Fashion Capsule, które odbyło się w 4 miastach i zawitało również do Poznania. Nie jest to jakieś wielkie wydarzenia, jednak była to okazja do zgarnięcia zniżek do galerii Factory oraz troszkę się pobawić robiąc zdjęcia w fotobudce, czy pojeździć na rowerku i przy okazji samemu sobie zmiksować sok. Im szybciej będziemy pedałować, tym szybciej stworzymy soczek ;) Można było również skorzystać z porad stylistek z popularnych magazynów mody, które pokazały każdemu kto się pojawił w okolicach kapsuły o tym, jak zminimalizować sobie garderobę i jak te same ubrania zestawiać ze sobą w ciekawy sposób. W ten sposób stworzymy kapsułkową garderobę, tzn. niewiele ubrań w szafie, ale kilka możliwości stworzenia wielu uniwersalnych stylizacji na każdą okazję. Ja miałam przyjemność rozmawiać ze stylistką z magazynu Elle.

magazyn-glamour

Moim zdaniem bardzo miłe wydarzenie, choć nie wyobrażam sobie tak zminimalizować garderobę, bo jestem zakupoholiczką. Brawo jednak dla pomysłodawców za klimat jaki stworzyli. Każdy mógł sobie usiąść i poczytać popularne magazyny, wejść do stworzonej specjalnie na tą okazję kapsuły i obejrzeć ubrania pochodzące ze sklepów z galerii Factory. Dodatkowo piękna pogoda sprzyjała pięknej scenerii nad jeziorem maltańskim. Każdy mógł zrobić sobie świetnego gifa i otrzymywał zdjęcia z fotobudki. 

Malta-wydarzenie-modowe

fotobudka


Jedyne czego mi brakowało to spotkania, z jakąś znaną blogerką lub celebrytką. Chętnie widziały bym tam np. Natalię Siwiec, jako modelkę i częstą bywalczynię pokazów mody, albo Rafała Maślaka jako mistera, który wie jak się ubrać. Myślę, że taka osoba przyciągnęłaby sporo osób, a wydarzenie byłoby bardziej popularne. Widziałam, że chyba w Warszawie pojawiło się kilka znanych osób, ale tylko na chwilkę. W Poznaniu nikogo takiego nie było. A tak to niewiele osób wiedziało o wydarzeniu. Jednak dobrze, że w ogóle coś się dzieje. Oby więcej takich miłych, przyjemnych imprezek. 

factory-fashion-capsule-moda

modnie-i-stylowo

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli spodobał ci się mój blog zapraszam do obserwowania ;)

Copyright © 2016 Kasia Krupińska , Blogger