Prysznic turystyczny – czyli co powinniśmy zabrać ze sobą w podróż?

Podróżowanie kamperem z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Ludzie pragną uciec od zgiełku miasta, obierają cel, wsiadają w samochód i korzystają z chwili oddechu. Zanim jednak podejmiemy taką samą decyzję, należy skompletować określone elementy wyposażenia, które sprawią, że podróżowanie będzie o wiele łatwiejsze. Co dokładnie należy zakupić?

wakacje-kamperem_jak-sie-przygotowac

Co powinniśmy zabrać ze sobą w podróż kamperem?


Podróżowanie wiążę się z przebywaniem w miejscach, w których dostęp do bieżącej wody bywa znacząco utrudniony, a jak wiadomo jest ona niezbędna i nie zajdziemy bez niej zbyt daleko. Właśnie dlatego, naszym pierwszym zakupem powinien być porządny baniak do wody pitnej. Ilość dostępnych rozmiarów, pozwala dopasować taki zbiornik idealnie do naszych potrzeb. Przebywając w naturze, warto zaopatrzyć się również w umywalkę przenośną z dozownikiem na mydło. Dzięki niej posiadamy możliwość wygodnego umycia naczyń, rąk czy nawet włosów. Przenośna umywalka turystyczna pomoże nam w zachowaniu odpowiedniego poziomu higieny nawet w najbardziej samarytańskich warunkach.  

co-potrzebujesz do-kampera


Prysznic turystyczny – dlaczego warto go kupić?


Równie ważnym akcesorium jest prysznic turystyczny. Dzięki niemu, możemy umyć się w każdych okolicznościach. Bardzo dobrym wyborem jest inwestycja w prysznic turystyczny z akumulatorem. Jedyne czego potrzebujemy to dostęp do prądu, dzięki któremu go naładujemy, a następnie możemy cieszyć się aż czterdziestoma minutami działania. Taki gadżet zakupiony na przykład tutaj – prysznic turystyczny z akumulatorem, sprawdzi się świetnie nawet podczas tygodniowego wyjazdu, pod warunkiem, że czas mycia nie będzie zbyt długi. Jak widać przebywanie na łonie natury może być stuprocentowo higieniczne. 

wakacje-kamperem_prysznic-turystyczny

Gdzie zaopatrzyć się w akcesoria kempingowe?


Akcesoria kempingowe warto kupować ze sprawdzonych źródeł. Zakup taniego produktu, może skończyć się awarią w trakcie wyjazdu i brakiem możliwości skorzystania z wyposażenia. Wszystkie wcześniej wspomniane akcesoria kempingowe, znajdziemy na stronie sklepu Water2go. Zbiorniki na wodę tworzone są pod czujnym okiem specjalistów, którzy pilnują aby każdy z nich spełniał warunki wymagane przy produkcji baniaków z wodą zdatną do picia. To samo tyczy się każdego innego produktu dostępnego na stronie. Jeśli więc planujesz na jakiś czas oderwać się od codzienności i wyruszyć w niezapomnianą wycieczkę kamperem, zdecydowanie polecam zaopatrzyć się w powyższym sklepie internetowym!

Udanej podróży i niezapomnianych przygód. Pochwalcie się czy byliście kiedyś na wycieczce kamperem, bo ja jeszcze nie, ale ostatnio to coraz popularniejszy sposób spędzania urlopu.

3 komentarze:

  1. Super sprawa! Fajnie napisane :) pozdrawiamy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nigdy nie kąpałam się w takim prysznicu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Marzy mi się posiadanie swojego vana. Ten wpis jest naprawdę bardzo fajny.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli spodobał ci się mój blog zapraszam do obserwowania ;)

Copyright © 2016 Kasia Krupińska , Blogger