Czy jesteś fanką jesieni?

Czy jesteście fankami jesieni? Ja troszke tak, ale jeśli jest słoneczna i liście na drzewach mają piękny złoto-pomarańczowy odcień. Wtedy rzeczywiście miło się spaceruje, nie dopada żadna nostalgia i lenistwo. Dzisiaj stylizacja, która dość długo czekała na swoją publikację na blogu. Coś ostatnio brak mi czasu na regularne publikacje na wszystkich social media i jeszcze tutaj. Jednak jestem tego zdania, że wszystko to dobra organizacja czasu i nie marnowanie go na drobiazgi. Kiedyś przeczytałam bardzo mądre zdanie:

,, Każdy z nas ma tyle samo czasu, 

tylko zależy jak go wykorzysta 

i co postawi jako priorytet do zrobienia "| tunika i torebka - Yoins |
| botki - czasnabuty |

jesienny-spacer_polska_jesien

leginsy_i_tunika

jak-nosic-leginsy

botki_leginsy_stylizacja-jesienna

yoins_zakupy_ubrania

6 komentarzy:

 1. W ogóle nie jestem fanką jesieni, ale Twoje zdjęcia są prześliczne. Miło widzieć Cię uśmiechniętą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. JEsień tak, ale zima absolutnie nie ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesień to piękna pora roku, nawet jeśli za oknem już nie jest kolorowo, pada deszcz i jest zimno. Zawsze można znaleźć sposób, jak przetrwać ten czas. :) Herbata, książka, świeczki i ciepły koc na przykład. Piękne zdjęcia! Wydajesz się być bardzo pozytywną osobą. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

 4. Jesień to zawsze trochę pożegnania z latem. Abyśmy nie byli zbyt melancholijni, robi się dla nas kolorowy - i znów jest otwarty na wszystko.

  Ciepłe dni, chłodne dni, słońce i deszcz – wszystko możemy dostać już od jesieni i ponownie przetestować całą naszą garderobę z odpowiednimi dodatkami. (-;

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli spodobał ci się mój blog zapraszam do obserwowania ;)

Copyright © 2016 Kasia Krupińska , Blogger