Pomysł na prezent pod choinkę dla dzieci - drewniane tory i elektryczny pociąg z Lidla

Jak co roku stajemy przed pytaniem, co odpowiedniego kupić dzieciom po choinkę, aby się tym bawiły. Dziś pokażę Wam zestaw z drewnianymi torami i elektrycznym pociągiem z Lidla. Co roku widzę go w tym sklepie w różnych wariantach. Dla moich chłopców był to idealny prezent i po latach dalej się nim bawią używając też inne lokomotywy przy zabawie. Przede wszystkim taki zestaw jest trwały i można go za każdym razem ułożyć inaczej. 

prezent-pod-choinke-dla-chlopca


Jedyne zastrzeżenie mam do pociągu, gdyż na początku jeździł super. Dzieci miały ogromną frajdę, jednak przez notoryczne naciskanie na niego, podczas jazdy oraz przyczepianie zbyt dużej ilości wagoników, połamały się plastikowe ząbki i szybko przestał działać. Bateria również szybko się rozładowywała, ale to problem w każdej zabawce tego typu. Elektryczna ciufcia rzeczywiście budzi zachwyt, jednak nawet jak się popsuje można bawić się też innymi pociągami z tym zestawem.

pociag-elektryczny_lidl

zestaw_pociag_tory_Lidl


Cały zestaw jednak zachwycił mnie wyglądem. Jest tu wzniesienie, most, stacja, przejazd kolejowy, ludziki i wiele innych atrakcji, które z pewnością urozmaicą zabawę dzieciom. Moim zdaniem to świetny pomysł na prezent dla dzieci pod choinkę. Wśród wielu bezużytecznych, świecących zabawek, które bawią się same za dzieci, albo szybko się nudzą, ten zestaw z pewnością przyda się na lata i bez problemu można przekazać go później innym dzieciom do zabawy. Można go rozbudowywać i nie będzie z tym problemu, bo wiele firm bazuje na takich samych elementach drewnianych do połączenia z torami.

zestaw_Playtive_pociagi_drewniane_tory

idealny-prezent_dla-chlopca

kreatywny_prezent-dla-chlopca

zabawki_drewniane-tory

zabawki-dla-chlopca

najlepsze-zabawki_z-Lidla

3 komentarze:

  1. Prezentuje się świetnie. Dzieci byłyby zadowolone

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny zestaw na prezent. Niejeden chłopiec marzy o takiej kolejce. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mój synek miał takie tory. Dosyć długo się nimi bawił

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli spodobał ci się mój blog zapraszam do obserwowania ;)

Copyright © 2016 Kasia Krupińska , Blogger