Ekocuda - Targi Kosmetyków Naturalnych w Poznaniu

Ekomaniacy naturalnych kosmetyków w końcu coś wyjątkowego dla Was. Otóż już 27-28 października w Concordia Design ul. Zwierzyniecka 3, odbędą się pierwszy raz w Poznaniu Targi Kosmetyków Naturalnych, czyli Ekocuda. Oczywiście z wielką radością się tam wybiorę i poznam, dotknę oraz powącham tych perełek, które są na naszym polskim rynku. To wyjątkowa okazja, aby poznać zarówno te znane, jak i niszowe marki. Zobaczyć całą linię czy serię kosmetyków, które na co dzień możemy zamówić tylko przez internet. Zresztą na targach zakupimy je bezpośrednio od producenta. Już czuję te cudowne zapachy kosmetyków unoszące się wokół. Każdy odwiedzający będzie mógł też posłuchać wykładów poświęconych tematyce zdrowia. Musicie tam być, bo jeśli masz się nudzić w domu, to lepiej wykorzystaj ten czas i wpadaj na targi. Wstęp bezpłatny!

targi-kosmetyczne-Poznań


Na Targach Ekocuda znajdziecie wszystko to, co jest naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone w zgodzie z naturą. Event organizowany z zamiłowania do zdrowego i naturalnego trybu życia, wyjątkowej pielęgnacji i pokochania tego co daje nam dobrego natura. A może to właśnie tam znajdziesz niesamowity prezent dla bliskiej osoby, albo odszukasz coś wyjątkowego na upominek na zbliżającą się gwiazdkę. A jeśli po prostu się nudzisz i w sumie nie wiesz co potrzebujesz z kosmetyków, też wpadnij, bo to świetne miejsce na inspiracje i na pewno miło spędzisz czas. A może akurat przy okazji coś wpadnie ci w oko. A te osoby, które nie mogą przyjechać, znajdą relację na moim blogu z pięknymi zdjęciami.

co-się-dzieje-w-Poznaniu


Sponsorami paczek dla blogerów zostały firmy: Be Organic - naturalne kosmetyki apteczne i Annabelle Minerals - kosmetyki mineralne do makijażu.
Możecie też dołączyć do wydarzenia na facebooku: Ekocuda-Poznań-Targi Kosmetyków Naturalnych. To kto chętny i z kim się widzę na evencie? 

naturalne-kosmetyki-apteczne

annabelle-minerals-makijaż

gdzie-kupić-kosmetyki-naturalne_Poznań

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz.
Jeśli spodobał ci się mój blog zapraszam do obserwowania ;)

Copyright © 2016 Kasia Krupińska , Blogger